اخبار برگزیده

چرا باید از گیت های کنترل تردد ایرانی استفاده کرد؟

در اولین بررسی هایی که در زمینه ی ساخت گیت های کنترل تردد اعم از مگنتی آهنربایی و Xray یا اشعه ایانجام شد ، مشخص گردید که تولید کنندگان خارجی بصورت عمدی در سیستم های ساخت خود نقاطی را برای عبور انواع خاصی از اسلحه و مهمات فرض کرده اند که دستگاه نسبت به آنها واکنشی نشان ندهد. اصلی ترین برند هایی که اقدام به این کار کرده اند گیت های کنترل تردد گرت Garrett ، راپی اسکن سیستمز Rapiscan Systems و سکیو اسکن Secuscan بودند که مورد بررسی قرار گرفته و در همگی حفره های امنیتی خطرناکی شناسایی و اعلام شد. حتی در برخی بررسی ها مشخص شد که بعضی از مدلهای سامانه های کنترل تردد گرت Garrett بصورت بیسیم و از فاصله ی دور فرمان می گیرند تا عامل نفوذی بتواند بدون کوچکترین نگرانی وارد مجموعه شده و اقدام به انجام عملیات تروریستی خود کند. پس از اعلام گزارشات فوق به مقامات ذیصلاح ، استفاده از گیت های کنترل تردد در انواع برندها و کاربری ها در مراکز دولتی ، نظامی ، امنیتی و اطلاعاتی کاملا ممنوع و در سایر مراکز نیز محدودیتهای شدیدی بر آن اعمال شد.

این شرکت با در نظر داشتن رسالت خود اقدام به طراحی ، برنامه نویسی و تولید انواع گیت ها و سامانه های کنترل تردد با اشعه ایبصورت بومی نموده است که شما می توانید انواع آنرا از بخش سامانه های کنترل تردد اشعه ایکس مشاهده فرمایید. تولیدات این شرکت باعث شکست انحصار تولید این کالا توسط تولید کنندگان آمریکایی و اروپایی شده است و بسیاری از کشورها بدلیل اعتمادی که به این مجموعه داشته اند ، اقدام به تامین کالا از جمهوری اسلامی ایران نموده اند که باعث افتخار است.

نکته ی بسیار مهم دیگری که باید برای تولیدات بومی در نظر گرفت ، قیمت کاملا رقابتی این محصول با نمونه های خارجی است. مثلا سامانه های بازرسی خودرو با اشعه ایدر اختیار برخی شرکتهای محدود بوده و قیمتهای بسیار بالایی را برای آن در نظر می گیرند. لازم به توضیح است بدلیل تحریم این نوع کالاها ، عملا امکان واردات کالا وجود نداشته و نمونه هایی که به طرق دیگر وارد شده اند ، گاهی تا 9 برابر تولیدات این شرکت قیمت داشته و کارایی پایینتری را ارائه کرده اند.

مطلب مهم دیگری که ممکن است به آن توجه نشود ، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و سریع است. قطعا نمونه های خارجی که در داخل کشور به فروش می رسند هرگز نمی توانند دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی باشند زیرا علم و تکنولوژی ساخت و تعمیر این نوع دستگاه ها بقدری پیچیده است که بجز این شرکت در منطقه خاور میانه عرضه کننده دیگری نخواهد داشت. همچنین توجه داشته باشیم که با توجه به تحریم های شدیدی که در مورد این کالاها وضع شده است ، امکان تامین قطعات یدکی ممکن است در اکثر زمانها از خارج از کشور مقدور نباشد و یا قیمت های گزافی داشته باشد.

 

صفحه اصلی / مشاهده سایر محصولات

سفارش محصول / تماس با ما


چرا باید از گیت های کنترل تردد ایرانی استفاده کرد؟

چرا باید از گیت های کنترل تردد ایرانی استفاده کرد؟

چرا باید از گیت های کنترل تردد ایرانی استفاده کرد؟

 


منبع این نوشته : منبع
آخرین جستجو شده ها